המסעדה והשראת התמונה- עיצוב פנים

תאריך :
אוקטובר 17, 2019
מחבר :
יצחק נחמד
שתף :
16 / 100

אם בעבר היו מסתכמים הדברים בבחירת אוכל טוב שהרי היום בעידן התחרות והקדמה הכללים השתנו לבלתי היכר. כן, מעבר לשיפודיה או מיקום שאליו לאכול נדרשים לא מעט פרמטרים שהופכים את הארוחה למושלמת ביותר. על מה מדברים? איך כל זה קשור לעיצוב פנים ואיך תמונות בעיצוב על זכוכית יכולים לתת את ברכת ההצלחה שלהם?

בעוד המטבח הישן נשאר מאחור ואת מקומו תפס מטבח הגורמה כל מה שצריך זה מטבח שיודע להעריך את עיצוב הפנים ובין היתר גם את ההשראה המבוססת על התמונות והנראות הפנימית. אז מה באמת חשוב לפני שמעצבים את המסעדה מחדש ומדוע יש השלכות לא פשוטות להכנסותיה של מסעדה שלא שופצה כמו מתחריה? כל התשובות במאמר שלפניכם.

המסעדה והשראת התמונה- עיצוב פניםנראות המסעדה מאז ועד היום

נראות המסעדה היא באמת מעל לכל וכאן נכנס גם עניין עיצוב הפנים הקשור אליו לא מעט פרמטרים שהופכים את המקום למקום שנעים להגיע אליו. אז מה קודם למה? הדבר הראשון שיידרש מכם לעשות זה לבחון את קהל המטרה שלכם? מיהו קהל היעד שלכם? האם כל מסעדה חייבת להצטייד בזוהר מוגזם או שאולי אפשר עדיין לייצר את המראה היוקרתי מבלי לצאת מגדר הרגיל ולצור נראות יוקרתית אך קרירה יתר על המידה?

בכדי להימנע מעיצוב סופר מושקע אבל מצד שני סופר מרוחק וקריר כל מה שאתם צריכים זה "לחמם את המקום" לגרום לכמה שיותר אנשים לבחור במקום שלכם כמקום שיודע לייצר אוכל ביתי, אוכל אקסקלוסיבי ויוקרתי ועדיין יודע לקרב ולתת לכם להרגיש בגובה העיניים.

הקשר בין עיצוב טוב לאוכל טוב

בכדי לקשר בין אנשים, אוכל ומסעדה שכיף לחזור אליה חשוב ביותר לבחור את השימוש בחומרים טבעיים כמו עץ, לתלות תמונות מדהימות, לקשט את המקום בין היתר במראות ולשלב אלמנטים חזקים של עץ. כאמור, כשבוחרים במסעדה או באוכל האלמנט של הטבע מקבל כאן את אמירתו וכך הופך כל מקום שהאוכל בו טוב למקום שגם כיף לשבת בו.

יש לחשוב בצורה שאיננה מגבילה, לתת את הנגישות המלאה, פתיחות מלאה, משהו שבעיקר ישדר קונספט של מטבח מזמין ופתוח. בגדול? אנשים אוהבים אנשים ואת זה חייב לחזק כשבוחרים לבשל עבורם. מנות זורמות ישירות מהמטבח אל השולחנות ובגדול שיתוף של הסועדים בכל מה שקורה.

תכנון טוב של תאורה, התאמת התמונות לגודל החלל הפתוח או הסגור, כסאות בעלי גב גבוה שיכולים להסתיר אבל בו זמנית גם להיות נוחים ביותר. בנוסף לכל המרכיבים הנ"ל לא יזיק לדבר גם על מחיצה שתחצוץ ותספק פרטיות, שולחן מהודר והכי חשוב צבעים מתאימים שישתלבו בצורה טבעית עם החום אותו אתם רוצים להעביר ללקוח הסקרן שבסך הכול מחפש מסעדה קבועה לסעוד בה את ליבו ביחד עם בת זוגתו, מכריו או כל מי שכבר מזמן לא מוכן להתפשר רק על אנינות טעם אלא גם על עיצוב מוצלח.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.

×
×

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות