עיצוב המשרד והשראת התמונות

תאריך :
אוקטובר 17, 2019
מחבר :
יצחק נחמד
שתף :
5 / 100

הדבר שהכי פחות נעים זה להגיע למשרד ולהרגיש ריחוק או הסתייגות, למה זה קורה? האם אפשר אחרת? האם זה קשור לריהוט או שאולי לתמונות שאינן על הקיר? אם כל זה מוכר לכם ואתם רוצים לשנות את המראה הריקני ולהפוך את החיות במשרד למשהו אחר ייתכן והגיע הזמן לקשט את הקירות בתמונות מעוצבות מכל מיני סוגים לרבות עיצוב תמונות בזכוכית.

עיצוב המשרד והשראת התמונותשילוב התמונות במשרד המעוצב

כפי שהבנתם, משרד ללא תמונות עלול לתת את התחושה ההפוכה ביותר ואם יש לכם לקוחות חדשים שרוצים להגיע אולי כדאי שתתכנונו לזה בהתאם. מחפשים לחולל שינוי מדהים? רוב האנשים נוהגים לחשוב כי המשרד אמור להיות פרודוקטיבי רק בשירות, אבל מה לגבי הנראות? בדיוק כאן נכנס עניין עיצוב התמונות ומשרה על המשרד שלכם מראה אחר לגמרי- מראה מזמין שיכול לא רק לשמור על הלקוחות הקיימים אלא לזמן חדשים באורח פלא.

תמונות, יש לבחור אותן בכל מיני סוגים אבל גם בכל מיני גדלים וכאן נכנסת נראות החדר, גודלו ועוד פרמטרים שקובעים איך התמונה שבחרתם תשתלב אם בכלל. רוצים לעצב את החלל של המשרד ברמה גבוהה יותר ובעיקר מתגמלת? כל מה שאתם צריכים זה מישהו שידאג לעיצוב המושלם ויהפוך כל קיר לבן ורגיל לסופר מיוחד עם אמירה מאוד ברורה לשירות או המוצר אותו אתם מוכרים.

כן לתמונה יש בהחלט משמעות ואי אפשר לוותר עליה, כאן בדיוק אנו ממליצים לכם לשלב ולעצב את המשרד גם באמצעות עיצוב תמונות בזכוכית- עיצוב שהוא בהתאמה אישית כאמור, אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם והתוצאה? מדהימה יותר מהרגיל.

הקשר בין הצלחת הארגון לבין בחירת התמונה המתאימה

עיצוב המשרד, מסתמן כי אי אפשר בלי תמונה טובה שתלכוד את העין אבל בו זמנית תגביר את תפוקת המוצר והעובדים. שואלים אם יש לזה קשר? אם תפגשו כל יועץ ארגוני הוא יספר לכם כי האדם הממוצע מבלה את רוב שעותיו במשרד ולכן הפרודוקטיביות שלו די תלויה גם בנראות המשרד- מקום שכיף ונכון לעבוד בו.

בסיכומו של דבר חלק ניכר ביותר מעיצוב המשרד והצלחתו אל מול המתחרים קשור גם בעיצוב הפנים ואיך לא, גם בבחירת התמונה שתעשה את ההבדל, תמונה מותאמת מראש ובעיקר מעוצבת בחומרי גלם שונים וביניהם גם זכוכית.

מעצבים את המשרד מחדש? רוצים למנף את המכירות או את היכולות אל מול כל המתחרים הקיימים בשוק? לפני שאתם בוחרים את התמונות עצבו את המשרד מא' ועד ת' כולל ציוד, ריהוט וכל השאר- עכשיו כשסיימתם בחרו את התמונות בהתאם לגודלו של החדר, מבנהו וכמובן המיקום הנכון שיעניק אפקט של מקום מוגדל או מוקטן ובתנאי כי כל הכללים יקשרו זה לצד זה במטרה אחת – עיצוב פרודוקטיבי ונאה לעין.

0 הערות

 1. אוקטובר 30, 2019 Ovid

  This is Photoshop's version of lorem ipsum. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500

  תשובה
  • אוקטובר 30, 2019 Robert Frost

   Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text

   תשובה
 2. אוקטובר 30, 2019 O.Henry

  This is Photoshop's version of lorem ipsum. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

  תשובה

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.

×
×

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזור לחנות